Eestis on koroonaviiruse ülemaailmse pandeemia tõttu kuulutatud välja eriolukord.

Viiruse leviku tõkestamiseks on alates 17.03 taastatud piirikontroll, piiratud on Schengeni sise- ja välispiiri ületamist. Eestisse sisenemise võimaluste kohta loe Politsei ja piirivalveameti veebilehelt.

Palume välisriikides viibivatel Eesti elanikel, kes soovivad koju naasta, teha seda viivitamatult. 

Loe täpsemalt koroonaviirusega seonduvatest piirangutest ning uuri korduma kippuvaid küsimusi Välisministeeriumi veebilehelt.

Me hoolime Sinu ja kõigi teiste tervisest. Seetõttu palub saatkond koroonaviiruse ja gripi leviku tõkestamiseks tõsiselt kaaluda saatkonda tuleku vajadust. Aitäh mõistva suhtumise eest!

Lähemalt

Karistusregistri tõend

Eesti karistusregistri tõendeid (Police Clearance Certificate/Certificate of Good Conduct) väljastab Karistusregister.

Karistusregistri tõend on eesti keeles ning seda saab tellida elektrooniliselt (kui sul on olemas ID kaart, PIN koodid ja ID kaardi lugeja), e-posti teel, selleks tuleb täita avaldus (37.23 KB, DOCX) ja saate see aadressile info@karistusregister.ee või posti teel Karistusregister, Lubja 4, 19081 Tallinn

Infopäring karistusregistrist enda kohta on tasuta.

Vajadusel saab saatkond eestikeelse karistusregistri tõendi alusel koostada ingliskeelse dokumendi.

Ingliskeelne dokument on võimalik tellida posti teel, saates meile karistusregistri tõendi, lihtvormis sooviavalduse ingliskeelse dokumendi tellimiseks, oma passi või ID-kaardi koopia ning riigilõivu Postal Order’iga (postkontorist ostetav tšekk; pay to: Estonian Embassy).