Mida on vaja teada seoses EL-UK suhetega Brexiti järgselt: õppimine, töötamine ÜK-s, reisimine, kauba tellimine jne. 

Loe lähemalt.

Saatkonna töötajad ja kontaktandmed

Passid ja konsulaarinfo

Tel. +44 (0)20 783 85 388
E – R: 10.00 – 13.00

E-mail: Consul.London@mfa.ee

Kontaktandmed

44 Queen’s Gate Terrace
London SW7 5PJ
Saatkonna asukoht kaardil (http://ow.ly/QIdEG)

Facebook: facebook.com/estemb.london
Twitter: @estembassyuk

Tel: +44 (0)20 758 93 428
Faks: +44 (0)20 758 93 430
E-mail: london@mfa.ee

Saatkond on suletud nädalavahetustel ning Eesti ja Briti riigipühadel.

Saatkonna töötajad

Viljar Lubi Suursaadik 
Inga Bowden Asejuht (poliitika)
Agaate Antson Telefon: +44 (0)20 7838 5383
agaate.antson@mfa.ee
Majandusnõunik
Kadri-Liis Turton Telefon: +44 (0)20 7838 5390
Mobiil: +44 (0)79 2019 7993
kadri-liis.turton@mfa.ee
Avalike suhete spetsialist
Kolonelleitnant Meelis Vilippus Kaitseatašee
Kersti Kirs Telefon: +44 (0)20 7838 5386
kersti.kirs@mfa.ee
Kultuurinõunik
Andreas Heiki Pant Telefon: + 44 (0)75 0865 8091
andreas.heiki.pant@eas.ee
EASi ekspordiesindaja Londonis
Maarja Pehk Telefon: +44 (0)74 7073 7312
maarja.pehk@eas.ee
EASi investorkonsultant ÜK-s
Ellada Hainla london@mfa.ee Suursaadiku abi
Pilleriin Meidla Sekretär
Jalmar Jürvenson Haldusspetsialist